zsborowymlyn.lipnica.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Finały powiatowe w siatkówce

Email
Dnia 24.01.2019 r. w Borowym Młynie odbył się finał powiatowy w mini siatkówce 4 chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.
Wystartowały następujące zespoły:

SP Borowy Młyn
SP Kołczygłowy
SP 2 Bytów
SP 3 Miastko
 
Wyniki:
SP Borowy Młyn - SP 2 Bytów 1-2  (16-25, 25-21, 11-15)
SP Kołczygłowy - SP 3 Miastko 2-0  (25-21, 28-26)
SP 2 Bytów  -  SP 3 Miastko 2-0  (25-20, 25-9)
SP Borowy Młyn -  SP Kołczygłowy 2-0  (25-11,    25-18)
SP 2 Bytów  -   SP Kołczygłowy 2-0  (25- 11, 25-7)
SP Borowy Młyn  - SP 3 Miastko 2-0  (25-13,  25-15)
 
Klasyfikacja końcowa:
I m SP 2 Bytów
II m SP Borowy Młyn
III m SP Kołczygłowy 
IV m SP 3 Miastko  

Zwycięski zespół grał w składzie:
Chocianowski Maciej, Filosek Jakub, Góra Maciej, Kowalski Bartosz, Kukla Kacper, Lubiński Mateusz, Malek Arkadiusz, Malek Łukasz, Mikołajczyk Dawid, Mortas Szymon, Różycki Łukasz, Rychter Maciej

 
 
Pozdrawiam 
Roman Reszka

 

Znajdziesz nas tutaj

Facebook Image

Regionalizm

Język kaszubski

Biuletyn Informacji Publicznej

Ochrona danych osobowych


Aktualności

Sprzątanie Świata Polska 2020

W piątek 18 września, z samego rana przystąpiliśmy do akcji Sprzątanie Świata Polska 2020 pod hasłem "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję". Przygotowaliśmy ekspozycję zachęcającą uczniów do segregacji śmieci, w salach pojawiły się plakaty. Nauczyciele przeprowadzili pogadanki, dzieci obejrzały filmiki proekologiczne, rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki. Posprzątaliśmy teren wokół szkoły, wioski i okolic Borowego Młyna.Więcej ...

Nowości

Czytaj więcej

Wycieczka klasy VIII SP

Zwiedzamy okolicę, pogoda dopisała, humory też 😁   

Nowości

Czytaj więcej

Narodowe Czytanie 2020

Do tegorocznej akcji Narodowe Czytanie 2020 przyłączyli się chętni uczniowie z klasy 8. Zmierzyli się z tekstem lektury obowiązkowej tj. "Balladyny" J. Słowackiego i przekonali, że także w dramacie można znaleźć szczyptę ...

Nowości

Czytaj więcej

Nowy rok szkolny

01.09. 2020 r.(wtorek) ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY! DOŻYWIANIE, DOWOZY od 02.09 (środa). PRZEDSZKOLE czynne od godz. 6:30 do godz. 16:00. Zapraszamy wszystkie przyjęte dzieci. 01.09 (wtorek) proszę zaopatrzyć dzieci w kanapki (w odpowiednim pojemniku). SZKOŁA PODSTAWOWA:Porządek uroczystości:8:15 – MSZA ŚW. w naszym kościele Wejściem od strony przedszkola wchodzą uczniowie klas I-IV oraz ich rodzice. ...

Nowości

Czytaj więcej

Rekrutacja do klasy I SP

Zakończyła się rekrutacja uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej im.ks. Bernarda Gończa. Lista uczniów przyjętych do klasy I SP znajduje się w zakładce Dokumentacja - Rekrutacja lub można ją pobrać ...

Nowości

Czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. O godzinie 9.00 do szkoły przybyli uczniowie klas I-VI. Ze względu na epidemię zachowane zostały środki ostrożności. Najpierw klasy I-III zgromadziły się na holu. Pani dyrektor wręczyła nagrody wyróżniającym się uczniom. Następnie uczniowie udali się do klas, a na holu zasiedli uczniowie klas IV-VI. Pani dyrektor wręczyła nagrody, stypendia. O ...

Nowości

Czytaj więcej

Wyzwanie - pomoc dla Darii

Dziękujemy za nominację sklepowi Lewiatan w Borowym Młynie 😊Zespół Szkół w Borowym Młynie podjął wyzwanie.Film z jego realizacji można zobaczyć tutaj Do wyzwania nominujemy:- Zakład EL-INSTAL Krzysztof Kiedrowski Lipnica,- Zespół Szkół w Brzeźnie Szlacheckim,- Zespół Szkół w Lipnicy.Zadanie jest proste: nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie.Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10 zł, jeśli wykonają to ...

Nowości

Czytaj więcej
More in: Nowości