zsborowymlyn.lipnica.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Grand Prix Gminy Lipnica - turniej finałowy

Email
06.04.2019 r odbył się ostatni turniej tenisa stołowego Grand Prix gminy Lipnica
Wyniki ostatniego turnieju

dziewczęta SP
I m Amanda Lemańczyk 
II m Milena Wnuk Lipińska 
III m Julia Pasieka          wszystkie Konarzyny

chłopcy SP
I m Arkadiusz Brzoskowski      Kościerzyna
II m Krystian Juchniewicz       Kościerzyna
III m Konrad Lemańczyk         Konarzyny
Kobiety
I m Martyna Ryngwelska   Lipnica
II m Aleksandra Gawin  Konarzyny
III m Patrycja Jażdżewska  Konarzyny

Open
I m Stanisław Lidziński      Słupsk
II m Ireneusz Brzoskowski  Kościerzyna
III m Janusz Rudnik   Świeszyno
wystartowało w ostatnim turnieju 38 zawodniczek i zawodników

Klasyfikacja końcowa Grand Prix gminy Lipnica
dziewczęta  SP
I m Amanda Lemańczyk
II m Milena Wnuk Lipińska
III m Aneta Jażdżewska         wszystkie Konarzyny
IV m Faustyna Pupka Lipinska      Lipnica
V m Julia Pasieka         Konarzyny
VI m Iza Mezyk         Lipnica

chłopcy  SP
I m   Krystian Juchniewicz     Kościerzyna
II m     Arkadiusz Brzoskowski   Kościerzyna
III m Konrad Lemańczyk           Konarzyny
IV m Szymon Wnuk Lipiński     Konarzyny
V m Jakub Kostrzewski        Konarzyny
VI m Adrian pupka Lipinski             Lipnica

kobiety
I m Martyna Ryngwelska   Lipnica
II m Aleksandra Gawin  Konarzyny
III m Patrycja Jażdżewska  Konarzyny
IV m Julia Rudnik   Borowy Młyn
V m Julia Chrzanowska     Lipnica
VI m Julia Reszka   Borowy Młyn

Open
I m Ireneusz Brzoskowski  Kościerzyna
II m Bogdan Rymon Lipiński
III m Andrzej Sieciński       Słupsk
IV m Janusz Rudnik   Świeszyno
V Oskar Szysz   Świeszyno
 
 

Pozdrawiam Roman
 

Znajdziesz nas tutaj

Facebook Image

Regionalizm

Język kaszubski

Biuletyn Informacji Publicznej

Ochrona danych osobowych


Aktualności

Sprzątanie Świata Polska 2020

W piątek 18 września, z samego rana przystąpiliśmy do akcji Sprzątanie Świata Polska 2020 pod hasłem "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję". Przygotowaliśmy ekspozycję zachęcającą uczniów do segregacji śmieci, w salach pojawiły się plakaty. Nauczyciele przeprowadzili pogadanki, dzieci obejrzały filmiki proekologiczne, rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki. Posprzątaliśmy teren wokół szkoły, wioski i okolic Borowego Młyna.Więcej ...

Nowości

Czytaj więcej

Wycieczka klasy VIII SP

Zwiedzamy okolicę, pogoda dopisała, humory też 😁   

Nowości

Czytaj więcej

Narodowe Czytanie 2020

Do tegorocznej akcji Narodowe Czytanie 2020 przyłączyli się chętni uczniowie z klasy 8. Zmierzyli się z tekstem lektury obowiązkowej tj. "Balladyny" J. Słowackiego i przekonali, że także w dramacie można znaleźć szczyptę ...

Nowości

Czytaj więcej

Nowy rok szkolny

01.09. 2020 r.(wtorek) ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY! DOŻYWIANIE, DOWOZY od 02.09 (środa). PRZEDSZKOLE czynne od godz. 6:30 do godz. 16:00. Zapraszamy wszystkie przyjęte dzieci. 01.09 (wtorek) proszę zaopatrzyć dzieci w kanapki (w odpowiednim pojemniku). SZKOŁA PODSTAWOWA:Porządek uroczystości:8:15 – MSZA ŚW. w naszym kościele Wejściem od strony przedszkola wchodzą uczniowie klas I-IV oraz ich rodzice. ...

Nowości

Czytaj więcej

Rekrutacja do klasy I SP

Zakończyła się rekrutacja uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej im.ks. Bernarda Gończa. Lista uczniów przyjętych do klasy I SP znajduje się w zakładce Dokumentacja - Rekrutacja lub można ją pobrać ...

Nowości

Czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. O godzinie 9.00 do szkoły przybyli uczniowie klas I-VI. Ze względu na epidemię zachowane zostały środki ostrożności. Najpierw klasy I-III zgromadziły się na holu. Pani dyrektor wręczyła nagrody wyróżniającym się uczniom. Następnie uczniowie udali się do klas, a na holu zasiedli uczniowie klas IV-VI. Pani dyrektor wręczyła nagrody, stypendia. O ...

Nowości

Czytaj więcej

Wyzwanie - pomoc dla Darii

Dziękujemy za nominację sklepowi Lewiatan w Borowym Młynie 😊Zespół Szkół w Borowym Młynie podjął wyzwanie.Film z jego realizacji można zobaczyć tutaj Do wyzwania nominujemy:- Zakład EL-INSTAL Krzysztof Kiedrowski Lipnica,- Zespół Szkół w Brzeźnie Szlacheckim,- Zespół Szkół w Lipnicy.Zadanie jest proste: nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie.Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10 zł, jeśli wykonają to ...

Nowości

Czytaj więcej
More in: Nowości