zsborowymlyn.lipnica.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nowy rok szkolny

Email

01.09. 2020 r.(wtorek) ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY!

DOŻYWIANIE, DOWOZY od 02.09 (środa).

PRZEDSZKOLE czynne od godz. 6:30 do godz. 16:00. Zapraszamy wszystkie przyjęte dzieci.

01.09 (wtorek) proszę zaopatrzyć dzieci w kanapki (w odpowiednim pojemniku).

SZKOŁA PODSTAWOWA:

Porządek uroczystości:

8:15 – MSZA ŚW. w naszym kościele

Wejściem od strony przedszkola wchodzą uczniowie klas I-IV oraz ich rodzice.

Wejściem w ,,łączniku” uczniowie klas V- VIII oraz ich rodzice.

(Zachowujemy bezpieczną odległość, wchodzimy w maseczkach oraz dezynfekujemy dłonie).


9.00 – SPOTKANIA inaugurujące NOWY ROK SZKOLNY:

Uczniowie spotykają się z wychowawcami w klasach:

kl. I – sala numer 1, kl. II – sala nr 12; kl. III – sala nr 11;  kl.IV – sala nr 29; kl. V – 34, kl. VI – 32, kl.VII – sala nr 2, kl. VIII – sala nr 21.

Dyrektor spotyka się  z rodzicami (hol na parterze). ZAPRASZAM RODZICÓW DZIECI PRZEDSZKOLNYCH ORAZ UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ!

PAMIĘTAJMY O ZACHOWANIU BEZPIECZEŃSTWA, DBAJMY O ZDROWIE SWOJE I INNYCH!

W kościele obowiązują maseczki, w szkole również. Dotyczy to również uczniów.

Ponieważ szkoła nie jest w stanie zapewnić podczas przerw odstępu 1,5 m, uczniowie (do odwołania) spędzają przerwy w maseczkach.

Grażyna Burant

Dyrektor Zespołu Szkół

w Borowym Młynie

 

 

Znajdziesz nas tutaj

Facebook Image

Regionalizm

Język kaszubski

Biuletyn Informacji Publicznej

Ochrona danych osobowych


Aktualności

Sprzątanie Świata Polska 2020

W piątek 18 września, z samego rana przystąpiliśmy do akcji Sprzątanie Świata Polska 2020 pod hasłem "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję". Przygotowaliśmy ekspozycję zachęcającą uczniów do segregacji śmieci, w salach pojawiły się plakaty. Nauczyciele przeprowadzili pogadanki, dzieci obejrzały filmiki proekologiczne, rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki. Posprzątaliśmy teren wokół szkoły, wioski i okolic Borowego Młyna.Więcej ...

Nowości

Czytaj więcej

Wycieczka klasy VIII SP

Zwiedzamy okolicę, pogoda dopisała, humory też 😁   

Nowości

Czytaj więcej

Narodowe Czytanie 2020

Do tegorocznej akcji Narodowe Czytanie 2020 przyłączyli się chętni uczniowie z klasy 8. Zmierzyli się z tekstem lektury obowiązkowej tj. "Balladyny" J. Słowackiego i przekonali, że także w dramacie można znaleźć szczyptę ...

Nowości

Czytaj więcej

Nowy rok szkolny

01.09. 2020 r.(wtorek) ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY! DOŻYWIANIE, DOWOZY od 02.09 (środa). PRZEDSZKOLE czynne od godz. 6:30 do godz. 16:00. Zapraszamy wszystkie przyjęte dzieci. 01.09 (wtorek) proszę zaopatrzyć dzieci w kanapki (w odpowiednim pojemniku). SZKOŁA PODSTAWOWA:Porządek uroczystości:8:15 – MSZA ŚW. w naszym kościele Wejściem od strony przedszkola wchodzą uczniowie klas I-IV oraz ich rodzice. ...

Nowości

Czytaj więcej

Rekrutacja do klasy I SP

Zakończyła się rekrutacja uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej im.ks. Bernarda Gończa. Lista uczniów przyjętych do klasy I SP znajduje się w zakładce Dokumentacja - Rekrutacja lub można ją pobrać ...

Nowości

Czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. O godzinie 9.00 do szkoły przybyli uczniowie klas I-VI. Ze względu na epidemię zachowane zostały środki ostrożności. Najpierw klasy I-III zgromadziły się na holu. Pani dyrektor wręczyła nagrody wyróżniającym się uczniom. Następnie uczniowie udali się do klas, a na holu zasiedli uczniowie klas IV-VI. Pani dyrektor wręczyła nagrody, stypendia. O ...

Nowości

Czytaj więcej

Wyzwanie - pomoc dla Darii

Dziękujemy za nominację sklepowi Lewiatan w Borowym Młynie 😊Zespół Szkół w Borowym Młynie podjął wyzwanie.Film z jego realizacji można zobaczyć tutaj Do wyzwania nominujemy:- Zakład EL-INSTAL Krzysztof Kiedrowski Lipnica,- Zespół Szkół w Brzeźnie Szlacheckim,- Zespół Szkół w Lipnicy.Zadanie jest proste: nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie.Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10 zł, jeśli wykonają to ...

Nowości

Czytaj więcej
More in: Nowości