zsborowymlyn.lipnica.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nowy rok szkolny

Email

01.09. 2020 r.(wtorek) ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY!

DOŻYWIANIE, DOWOZY od 02.09 (środa).

PRZEDSZKOLE czynne od godz. 6:30 do godz. 16:00. Zapraszamy wszystkie przyjęte dzieci.

01.09 (wtorek) proszę zaopatrzyć dzieci w kanapki (w odpowiednim pojemniku).

SZKOŁA PODSTAWOWA:

Porządek uroczystości:

8:15 – MSZA ŚW. w naszym kościele

Wejściem od strony przedszkola wchodzą uczniowie klas I-IV oraz ich rodzice.

Wejściem w ,,łączniku” uczniowie klas V- VIII oraz ich rodzice.

(Zachowujemy bezpieczną odległość, wchodzimy w maseczkach oraz dezynfekujemy dłonie).


9.00 – SPOTKANIA inaugurujące NOWY ROK SZKOLNY:

Uczniowie spotykają się z wychowawcami w klasach:

kl. I – sala numer 1, kl. II – sala nr 12; kl. III – sala nr 11;  kl.IV – sala nr 29; kl. V – 34, kl. VI – 32, kl.VII – sala nr 2, kl. VIII – sala nr 21.

Dyrektor spotyka się  z rodzicami (hol na parterze). ZAPRASZAM RODZICÓW DZIECI PRZEDSZKOLNYCH ORAZ UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ!

PAMIĘTAJMY O ZACHOWANIU BEZPIECZEŃSTWA, DBAJMY O ZDROWIE SWOJE I INNYCH!

W kościele obowiązują maseczki, w szkole również. Dotyczy to również uczniów.

Ponieważ szkoła nie jest w stanie zapewnić podczas przerw odstępu 1,5 m, uczniowie (do odwołania) spędzają przerwy w maseczkach.

Grażyna Burant

Dyrektor Zespołu Szkół

w Borowym Młynie

 

 

Znajdziesz nas tutaj

Facebook Image

Sukcesy uczniów

Regionalizm

Język kaszubski

Biuletyn Informacji Publicznej

Ochrona danych osobowych


Aktualności

Najpiękniejsza kartka świąteczna

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu "Najpiękniejsza kartka świąteczna". Wpłynęło ponad 70 prac. Cieszymy się, że nadal nie brak Wam chęci i pomysłów. W każdej kategorii wiekowej komisja wyróżniła 3 prace, które prezentujemy w zbliżeniu. Pani dyrektor wytypowała również kartki "naj", które otrzymały nagrodę specjalną. Wasze prace już w tym tygodniu trafią do sponsorów i przyjaciół naszej szkoły :)Więcej ...

Nowości

Czytaj więcej

Razem na święta

  "Razem na święta" - to akcja MEN, do której dołączyliśmy. Przeprowadziliśmy zbiórkę materiałów biurowych, spożywczych i środków czystości,  które przekazano do Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Gdyni. W ubiegły czwartek natomiast przygotowywaliśmy kartki wysłane do Domów Opieki Społecznej, Szpitali, Rodzinnych Domów Dziecka. Część z nich przekazali szkolni wolontariusze,  inne zostały przesłane pocztą. Mamy nadzieję, że nasze szczere życzenia dodadzą obdarowanym ...

Nowości

Czytaj więcej

Razem na święta

  W ramach ogólnopolskiej akcji RAZEM NA ŚWIĘTA Szkolny Wolontariat przyłączył się do zbiórki organizowanej przez  pana Damiana Nowackiego z Lipnicy. Akcja ma na celu zorganizowanie pomocy świątecznej dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej nr 1 oraz Placówki Szkolno-Wychowawczej nr 3 w Gdyni. Każdy, kto chciałby włączyć się ...

Nowości

Czytaj więcej

Święto Odzyskania Niepodległości

10 listopada o 11.11 w ramach akcji #SzkołaDoHymnu obecni w szkole pracownicy i dzieci wspólnie odśpiewali hymn państwowy. Następnie dzieci z przedszkola obejrzały Koncert Online z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie podczas lekcji online również zaśpiewali ...

Nowości

Czytaj więcej

Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem

Dzisiaj w naszej szkole, pani dyrektor przekazała uczniom Wyprawki w ramach kampanii "Mała książka-wielki człowiek", której celem jest rozwój czytelnictwa wśród dzieci. Uczniowie otrzymali książkę "Pierwsze abecadło", broszurę "Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem" oraz kreatywny ...

Nowości

Czytaj więcej

Ślubowanie klasy I SP

W dniu 19 października 2020 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia. Wychowawczyni klasy pani Anna Zaremba przygotowała razem z uczniami krótką część artystyczną, w której uczniowie przedstawili swoje umiejętności z zakresu recytacji, śpiewu, liczenia, składania wyrazów z sylab, rozwiązywania zagadek, wykazali się znajomością zasad bezpieczeństwa na drodze i umiejętnością posługiwania się słówkami ...

Nowości

Czytaj więcej
More in: Nowości