zsborowymlyn.lipnica.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Przedstawienie teatralne "Pipi skarpeta"

Email
W środę (14.11) o godz. 8.00 odbyło się przedstawienie dla dzieci z przedszkola i I-III SP. pt."Pipi skarpeta"
(sfinansowane przez Radę Rodziców przy Przedszkolu i Zespole Szkół). Dziękujemy :)
 
 

Aktualności

„Polska i Litwa – śladami wielkich Polaków”

W dniach 06 -12 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły byli uczestnikami tygodniowej wycieczki „Polska i Litwa – śladami wielkich Polaków”.W programie znalazły się między innymi następujące miejsca i atrakcje:- zwiedzanie pól Grunwaldu i muzeum;- rejs statkiem – jezioro Śniardwy, pobyt w Mikołajkach;- zwiedzanie Wilczego Szańca - kwatery głównej Adolfa Hitlera i Naczelnego Dowództwa Sił Zbrojnych;- zwiedzanie z przewodnikiem Druskiennik ...

Nowości

Czytaj więcej

Finał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców

Dnia 14 maja 2019 r. odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców. Nasza drużyna w meczach grupowych wygrała z SP Morzeszczyn, a przegrała z SMS Gdańsk. W meczu o III miejsce ulegli SP 3 Starogard Gdański, tym samym zdobywając IV miejsce. Drużyna grała w składzie: Daniel Trzecinski, Kamil Rudnik, Kamil Wałdoch, Hubert Łącki, Norbert Rymon-Lipiński, Florian Rudnik, K...

Nowości

Czytaj więcej

"Ptaki i ptaszki polne"

W dniu 15 maja odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne", których organizatorem była biblioteka w Lipnicy. Z naszej szkoły w konkursie udział wzięły uczennice: Nadia Krauze z klasy drugiej i Oliwia Depka Prądzyńska z klasy piątej. Obie uczennice zajęły trzecie miejsca w swoich kategoriach i będą reprezentowały szkołę w konkursie rejonowym w Miastku. ...

Nowości

Czytaj więcej

Uroczysty apel z okazji Konstytucji 3 Maja

W dniu 30.04 odbył się uroczysty apel upamiętniający uchwalenie Konstytucji 3 Maja. O wadze tego dokumentu i związanymi z nim wydarzeniami przypomnieli nam uczniowie klasy ...

Nowości

Czytaj więcej

IV Mistrzostwa Kół Polarnych

IV Mistrzostwa Kół Polarnych rozstrzygnięte! Dnia 25 kwietnia 2019 r. odbył się finał IV Mistrzostwa Kół Polarnych ph. „Norwegia – od Lindesnes do Nordkapp”. Do finału awansowało dziewięć osób z VIII Kół Polarnych.O godzinie 11:30 oficjalnego otwarcia dokonali Dyrektor Zespołu Szkół w Borowym Młynie – Grażyna Burant i Wójt Gminy Lipnica – Andrzej Lemańczyk.Półfinał i finał składał się z VII rund. ...

Nowości

Czytaj więcej

Najpiękniejsze kartki świąteczne

Rozstrzygnięcie konkursu na "Najpiękniejszą kartkę świąteczną".Przedszkole:Tymon Złotek - wyróżnienie,Agata Rudnik - wyróżnienie,Maciej Reszka - wyróżnienie,Tobiasz Rymon - Lipiński - wyróżnienie,Wiktoria Skiba - wyróżnienie,kl. I-IIII miejsce Weronika Rudnik,II miejsce Nadia Krauze,III miejsce Zuzanna Rutz.kl. IV-VII miejsce Kaja Richter,II miejsce Tomasz Fałek,III miejsce Hubert Matysiak.VII, VIII, III GI miejsce Norbert Rymon - Lipiński,II miejsce Florian Rudnik,III miejsce Monika Skiba.Gratulujemy!!! ...

Nowości

Czytaj więcej

Rekolekcje wielkopostne

1-2 kwietnia 2019 r. to dni, w których nie odbyły się zajęcia dydaktyczne, jednak wykorzystaliśmy je, aby powtórzyć nasze wiadomości, wspólnie pośpiewać i wykonać zadania. Samorząd Szkolny przygotował konkurencje. Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od wspólnego karaoke, a następnie odbył się turniej wiedzowo - sprawnościowy. We wtorek natomiast uczniowie wzięli udział w konkursie "Milionerzy". Jak się okazało wygrać milion jest bardzo trudno, ...

Nowości

Czytaj więcej
More in: Nowości