zsborowymlyn.lipnica.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Spotkanie uczniów z Wójtem Gminy Lipnica

Email
17 czerwca 2019 r. o godz. 9.00 odbyło się spotkanie wyróżniających się uczniów z Wójtem. W spotkaniu wzięli udział:
1. Najlepszy Absolwent gimnazjum – Konrad Rudnik – finalista konkursu biblijnego, liczne sukcesy z j. kaszubskiego, matematyczne, sportowe, chorąży Pocztu Sztandarowego, praca społeczna na rzecz szkoły.
2. Najlepszy Absolwent szkoły podstawowej – Julia Reszka – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka niemieckiego, sukcesy sportowe, wolontariat.
3. Najlepszy sportowiec – Daniel Trzecinski kl. VIII, sukcesy w konkursach języka kaszubskiego, wolontariat.
4. Uczniowie- sukcesy:
- Franciszek Rudnik - kl. III SP - Wojewódzki Konkurs Matematyczny klas III „Mały Matematyk” – I m. województwo.
- Julia Rudnik – kl. VI - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” - wyróżnienie specjalne.
- Karolina Rudnik- kl. III G – przedstawicielka zespołu kolędniczego (I m powiat), liczne sukcesy w konkursach recytatorskich, wolontariat.
- Kaja Richter – kl. VI - przedstawicielka kaszubskiego zespołu taneczno – wokalnego (I m powiat), sukcesy w konkursach j. kaszubskiego, wolontariat.
- Julia Rudnik - kl III G - przedstawicielka drużyny tenisa stołowego (I m powiat), przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, asysta Pocztu Sztandarowego, wolontariat.
- Norbert Rymon – Lipinski – kl. VIII - przedstawiciel drużyny siatkówki chłopców (IV m województwo - finał), liczne sukcesy z matematyki, języka kaszubskiego, wolontariat.
- Kamil Rudnik – kl. VIII - przedstawiciel drużyny piłki siatkowej (II m województwo – półfinał), liczne sukcesy sportowe.
5. Nauczyciele:
- Roman Reszka – liczne sukcesy sportowe na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, rejonowym, praca społeczna na rzecz szkoły,
- Monika Richter- liczne sukcesy uczniów z języka kaszubskiego na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, rejonowym, praca społeczna na rzecz szkoły,
- Barbara Dominiak - sukcesy uczniów z plastyki oraz edukacji wczesnoszkolnej na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, praca społeczna na rzecz szkoły, organizacja wycieczek wielodniowych, autorka innowacji szkolnych, przewodnicząca zespołu ed. wczesnoszkolnej,
- Lucyna Cieślińska – sukcesy w konkursach matematycznych, Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”, praca społeczna na rzecz szkoły, przewodnicząca zespołu zadaniowego,
- Dyrektor – Grażyna Burant.
Więcej zdjęć tutaj
 

Elektroniczna skrzynka podawcza

Znajdziesz nas tutaj

Facebook Image

Regionalizm

Język kaszubski

Sukcesy uczniów

Biuletyn Informacji Publicznej

Ochrona danych osobowych


Aktualności

Wieczór gier i zabaw

2 czerwca po raz kolejny w tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski zorganizował "Wieczór gier i zabaw" . Uczniowie mieli okazję pograć w chińczyka, szachy, warcaby i inne gry planszowe. Dużym powodzeniem cieszył się stół z piłkarzami. Nie zabrakło e-sportu oraz zabawy z komputerem. Chętni uczniowie wzięli udział w rozgrywkach piłkarskich na konsoli. Poniżej kilka zdjęć ze ...

Nowości

Czytaj więcej

Gry, zabawy, konkursy, prezentacje - trzy dni z życia szkoły

Trzy dni z rzędu, tuż po rekolekcjach w kościele, uczniowie spędzali czas w szkole, gdzie naprawdę działo się wiele. Pierwszy dzień należał do Samorządu Uczniowskiego , który zapewnił nam ubaw na całego! Był zabawny teleturniej klas i karaoke jakich mało, mali i duzi śpiewali ,,Mam tę moc" jak na Elzę przystało. Drugi dzień to pełen emocji turniej sportowy i o ...

Nowości

Czytaj więcej

Dzień Kobiet

9 marca 2022 roku odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet przygotowany przez klasę III. Chłopcy przedstawili humorystyczne scenki związane z obchodami święta. Piosenka pt. „Być kobietą” została zilustrowana występami dziewczyn, które wcieliły się w modelki. W dalszej części uroczystości zaśpiewano „Sto lat” i wręczono pamiątkowe, ozdobne witraże. Do życzeń dołączyły się również przedszkolaki wręczając wykonane przez siebie upominki. Więcej ...

Nowości

Czytaj więcej

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2022/2023

OD 01.03.2022 r. DO 11.03.2022 r. ODBĘDZIE SIĘ ZAPISYWANIE DZIECI  DO PRZEDSZKOLA im. ks. Bernarda Gończa w Borowym Młynie  na rok szkolny 2022/2023 Można zapisać dzieci, które mają od 3 do 6 lat. Podstawą przyjęcia dziecka do przedszkola jest prawidłowo wypełniony WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA. Rodzice dzieci ...

Nowości

Czytaj więcej

Święto szkoły - historia

Od kilkunastu lat Przedszkole oraz Szkoła Podstawowa w Borowym Młynie noszą imię księdza Bernarda Gończa. Kim był nasz patron ? Dlaczego obchodzimy święto szkoły w lutym? Ksiądz Gończ był miejscowym kapłanem, pierwszym proboszczem i budowniczym kościoła. Pochodził z Kościerzyny. Seminarium Duchowne ukończył w Pelplinie, a w roku 1905 przyjął święcenia kapłańskie. Do Borowego Młyna przybył w roku 1913. Był t...

Nowości

Czytaj więcej

Święto Szkoły

  W kalendarzu szkolnym na rok 2022 zapisano datę 11 luty jako Święto Szkoły.Niestety ze względu na zdalne nauczanie nie odbędzie się ono w terminie. Delegacja szkolna oddała hołd, złożyła wiązankę kwiatów, zapaliła znicze w miejscu dla szkoły szczególnym,w Strażnicy Pamięci i Patriotyzmu im. Bohaterskich Gochów p.w. Chrystusa Obrońcy w Borowym Młynie,gdzie odbywają się patriotyczne uroczystości, apele upamiętniające działania mieszkańców ...

Nowości

Czytaj więcej
  • "Razem na święta"

    ❤ Tego roku ponownie dołączyliśmy do akcji "Razem na święta". Rozpoczęliśmy od przeprowadz

More in: Nowości