zsborowymlyn.lipnica.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nowy rok szkolny

Email

01.09. 2020 r.(wtorek) ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY!

DOŻYWIANIE, DOWOZY od 02.09 (środa).

PRZEDSZKOLE czynne od godz. 6:30 do godz. 16:00. Zapraszamy wszystkie przyjęte dzieci.

01.09 (wtorek) proszę zaopatrzyć dzieci w kanapki (w odpowiednim pojemniku).

SZKOŁA PODSTAWOWA:

Porządek uroczystości:

8:15 – MSZA ŚW. w naszym kościele

Wejściem od strony przedszkola wchodzą uczniowie klas I-IV oraz ich rodzice.

Wejściem w ,,łączniku” uczniowie klas V- VIII oraz ich rodzice.

(Zachowujemy bezpieczną odległość, wchodzimy w maseczkach oraz dezynfekujemy dłonie).


9.00 – SPOTKANIA inaugurujące NOWY ROK SZKOLNY:

Uczniowie spotykają się z wychowawcami w klasach:

kl. I – sala numer 1, kl. II – sala nr 12; kl. III – sala nr 11;  kl.IV – sala nr 29; kl. V – 34, kl. VI – 32, kl.VII – sala nr 2, kl. VIII – sala nr 21.

Dyrektor spotyka się  z rodzicami (hol na parterze). ZAPRASZAM RODZICÓW DZIECI PRZEDSZKOLNYCH ORAZ UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ!

PAMIĘTAJMY O ZACHOWANIU BEZPIECZEŃSTWA, DBAJMY O ZDROWIE SWOJE I INNYCH!

W kościele obowiązują maseczki, w szkole również. Dotyczy to również uczniów.

Ponieważ szkoła nie jest w stanie zapewnić podczas przerw odstępu 1,5 m, uczniowie (do odwołania) spędzają przerwy w maseczkach.

Grażyna Burant

Dyrektor Zespołu Szkół

w Borowym Młynie

 

 

Znajdziesz nas tutaj

Facebook Image

Sukcesy uczniów

Regionalizm

Język kaszubski

Biuletyn Informacji Publicznej

Ochrona danych osobowych


Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2020/21

"Coś się skończyło, by coś mogło trwać" - takim hasłem zakończyliśmy rok szkolny 2020/21. Tegoroczna uroczystość rozpoczęła się rozdaniem świadectw uczniom klas I-III, następnie swoje cenzurki otrzymali uczniowie klas IV-VI, a po mszy świętej klasa VII i reszta społeczności szkolnej pożegnała 12 tegorocznych absolwentów. Było wesoło, ale też wzruszająco, łez oczywiście nie udało się powstrzymać nie tylko rodzicom i nauczycielom, ale także uczniom. Życzymy ...

Nowości

Czytaj więcej

Apel podsumowujący rok szkolny 2020/2021

W dniu 23.06 odbył się uroczysty apel podsumowujący rok szkolny 2020/22. Rozpoczął się od zaprzysiężenia nowych członków pocztu sztandarowego oraz przekazania sztandaru. Następnie Pani dyrektor przedstawiła wyniki klasyfikacji rocznej. Uczniowie wyróżniający się w nauce oraz posiadający sukcesy w innych dziedzinach zostali nagrodzeni brawami. Czwartoklasiści odebrali zdobyte niedawno karty rowerowe. Podsumowane zostały także zbiórki charytatywne, działalność SKO, biblioteki oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu.Wybrani ...

Nowości

Czytaj więcej

Wsparcie dla Weroniki - pomoc społeczności szkolnej Zespołu

W dniu 23 czerwca gościliśmy Panią Dyrektor Zespołu Szkół w Brzeźnie Szlacheckim, która przekazała nam środki na rzecz wsparcia dla Weroniki zebrane w zaprzyjaźnionej z naszą szkole 🥰🥰🥰 Bardzo dziękujemy społeczności szkolnej i Radzie Rodziców z Brzeźna za wsparcie naszej akcji ...

Nowości

Czytaj więcej

"1001 drobiazgów dla Weroniki"

W dniu 9 czerwca 2021 przekazaliśmy Weronice oraz jej rodzicom symboliczny bon o wartości 16365 zł, a tym samym zakończyliśmy aukcję charytatywną "1001 drobiazgów dla Weroniki" Bardzo dziękujemy za tak wielkie zaangażowanie w naszą akcję, w szczególności za przekazane przedmioty, udział w licytacji oraz wszystkim, którzy przekazali środki pieniężne poza aukcją.Zebrana kwota potwierdza, żeKażdy gest, nawet najdrobniejszy... Zmienia świat, czyjś ...

Nowości

Czytaj więcej

Dzień dziecka

Zarówno przedszkolaki jak i szkolni uczniowie, mieli Dzień Dziecka "Postawiony na głowie". Były wycieczki piesze i rowerowe oraz drużynowe zmagania sportowe,piknik na trawie i pyszne lody, popcorn i cukrowa wata na patyku - atrakcji było bez liku🙂Dziękujemy KGW Borowianki za słodki i słony poczęstunek 🍿❤ Dziękujemy Radzie Rodziców za prezent z okazji Dnia Dziecka❤      Więcej ...

Nowości

Czytaj więcej

Dzień Matki

Klasa pierwsza z wychowawczynią Anną Zarembą przygotowała krótkie przedstawienie z okazji Dnia Matki 🤱 prezentując wiersz, piosenkę, życzenia oraz własnoręcznie wykonane kwiatki - laurki i portrety swoich kochanych mam.Wszystkim Mamom życzymy w dniu ich święta wszystkiego najlepszego, samych radosnych i pogodnych dni pełnych miłości ❤️ od najbliższych! 🌹 🌷 🌹 🌻Link do ...

Nowości

Czytaj więcej

"Jak pięknie jest..."

Julian Trzeciński, uczeń klasy IV, zajął III miejsce w kategorii recytacja w konkursie "Jak pięknie jest..." poświęconemu twórczości Agnieszki Osieckiej 😊 Gratulujemy i życzymy dalszych ...

Nowości

Czytaj więcej
More in: Nowości