zsborowymlyn.lipnica.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

,,Biegam, bo lubię lasy"

Email
LASY PAŃSTWOWE ZAPRASZAJĄ NA IMPREZĘ BIEGOWĄ "BIEGAM BO LUBIĘ LASY"
I Cel imprezy
1. Popularyzacja biegania jako podstawowej formy rekreacji
2. Integracja młodzieży z terenu nadleśnictwa Osusznica
3. Aktywne spędzanie wolnego czasu
4. Kulturalne korzystanie z tras leśnych
II Organizator
Nadleśnictwo Osusznica
III. Współorganizatorzy
1. Zespół Szkół w Borowym Młynie
2. OSP Borowy Młyn
IV Termin i miejsce imprezy
23.10.2015r. Tereny leśne przy boisku Zespołu Szkół w Borowym Młynie
V Program imprezy
1. 9.30-10.30 przyjazd uczestników i zapoznanie się z trasą
2. 10.55 otwarcie zawodów
3. 11.00 rozpoczęcie zawodów
4. Biegi odbywać się co 10 minut
VI Kategorie uczestników- dystanse
rocznik                 dziewczęta     chłopcy
2009 i młodsi           150 m            150 m
2008-07                 300 m           300 m
2006-05                 400 m           400 m
2004-03                 800 m           800 m
2002-2000             1000 m         1000 m

VII Zgłoszenia: telefonicznie do sekretariatu szkoły nr telefonu 598218537
VIII Nagrody
1. Miejsca I-III puchary i dyplomy
2. Miejsca I-VI dyplomy i nagrody rzeczowe
3. W kategorii przedszkolaków wszyscy uczestnicy otrzymują upominki
IX Różne
1. Wszyscy uczestnicy otrzymują posiłek
2. Uczestnicy biegną z kartą startową i oddają ją na mecie
3. Koszty przejazdu pokrywają uczestnicy
4. Biegi odbędą się bez względu na pogodę
5. Dzieci i młodzież biegną na odpowiedzialność opiekunów
6. Organizator nie ubezpiecza uczestników imprezy
7. W sprawach nie objętych regulaminem rozstrzyga organizator
8. W imieniu organizatora występuje Tomasz Kiedrowski
 

Elektroniczna skrzynka podawcza

Znajdziesz nas tutaj

Facebook Image

Regionalizm

Język kaszubski

Sukcesy uczniów

Biuletyn Informacji Publicznej

Ochrona danych osobowych


Aktualności

Wieczór gier i zabaw

2 czerwca po raz kolejny w tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski zorganizował "Wieczór gier i zabaw" . Uczniowie mieli okazję pograć w chińczyka, szachy, warcaby i inne gry planszowe. Dużym powodzeniem cieszył się stół z piłkarzami. Nie zabrakło e-sportu oraz zabawy z komputerem. Chętni uczniowie wzięli udział w rozgrywkach piłkarskich na konsoli. Poniżej kilka zdjęć ze ...

Nowości

Czytaj więcej

Gry, zabawy, konkursy, prezentacje - trzy dni z życia szkoły

Trzy dni z rzędu, tuż po rekolekcjach w kościele, uczniowie spędzali czas w szkole, gdzie naprawdę działo się wiele. Pierwszy dzień należał do Samorządu Uczniowskiego , który zapewnił nam ubaw na całego! Był zabawny teleturniej klas i karaoke jakich mało, mali i duzi śpiewali ,,Mam tę moc" jak na Elzę przystało. Drugi dzień to pełen emocji turniej sportowy i o ...

Nowości

Czytaj więcej

Dzień Kobiet

9 marca 2022 roku odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet przygotowany przez klasę III. Chłopcy przedstawili humorystyczne scenki związane z obchodami święta. Piosenka pt. „Być kobietą” została zilustrowana występami dziewczyn, które wcieliły się w modelki. W dalszej części uroczystości zaśpiewano „Sto lat” i wręczono pamiątkowe, ozdobne witraże. Do życzeń dołączyły się również przedszkolaki wręczając wykonane przez siebie upominki. Więcej ...

Nowości

Czytaj więcej

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2022/2023

OD 01.03.2022 r. DO 11.03.2022 r. ODBĘDZIE SIĘ ZAPISYWANIE DZIECI  DO PRZEDSZKOLA im. ks. Bernarda Gończa w Borowym Młynie  na rok szkolny 2022/2023 Można zapisać dzieci, które mają od 3 do 6 lat. Podstawą przyjęcia dziecka do przedszkola jest prawidłowo wypełniony WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA. Rodzice dzieci ...

Nowości

Czytaj więcej

Święto szkoły - historia

Od kilkunastu lat Przedszkole oraz Szkoła Podstawowa w Borowym Młynie noszą imię księdza Bernarda Gończa. Kim był nasz patron ? Dlaczego obchodzimy święto szkoły w lutym? Ksiądz Gończ był miejscowym kapłanem, pierwszym proboszczem i budowniczym kościoła. Pochodził z Kościerzyny. Seminarium Duchowne ukończył w Pelplinie, a w roku 1905 przyjął święcenia kapłańskie. Do Borowego Młyna przybył w roku 1913. Był t...

Nowości

Czytaj więcej

Święto Szkoły

  W kalendarzu szkolnym na rok 2022 zapisano datę 11 luty jako Święto Szkoły.Niestety ze względu na zdalne nauczanie nie odbędzie się ono w terminie. Delegacja szkolna oddała hołd, złożyła wiązankę kwiatów, zapaliła znicze w miejscu dla szkoły szczególnym,w Strażnicy Pamięci i Patriotyzmu im. Bohaterskich Gochów p.w. Chrystusa Obrońcy w Borowym Młynie,gdzie odbywają się patriotyczne uroczystości, apele upamiętniające działania mieszkańców ...

Nowości

Czytaj więcej
  • "Razem na święta"

    ❤ Tego roku ponownie dołączyliśmy do akcji "Razem na święta". Rozpoczęliśmy od przeprowadz

More in: Nowości